Hakkımızda

Hakkımızda Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılından beri tatlıcılık sektörü içinde hizmet veren firmamız yılların birikimi ve tecrübesi ile lokmacı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Geleneksel bir Türk lezzeti olan lokmayı insanlara en doğal haliyle sunmak için Mehmet Usta tarafından kurulmuştur. Şirket olarak, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personeli ve pratik çözümleri ile gözde isimlerinden biri haline gelmiştir. Özel tasarım giydirilmiş araçlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve tamamen hijyen esaslı üretilen lokmalarımızı siz hayır severler için üretiyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Ay Lokma kalite, hijyen ve sağlık odaklı çalışma anlayışıyla, ham madde tercihinden mamul ürüne kadar imalatın her aşamasında tecrübesini ve birikimini lezzetine yansıtır. Sağlıklı çalışma ortamı, geniş dağıtım-servis sistemi ve işinin uzmanı güçlü bir ekiple birinci sınıf bir çalışma disiplinine sahip olan şirketimiz, aile sofralarında gönül rahatlığı ve aranan damak lezzetiyle yer almanın gururunu yaşamaktadır.

Ay Lokma; müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün Ay Lokma ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, geçmişten bu yana sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.